Program NeuroCovid Gdańsk

Strona główna » Program NeuroCovid
neurolog logopeda neurologopeda hematolog coach zdrowia endokrynolog psychiatra gdańsk

Jeżeli przebyłeś zakażenie wirusem SARS-CoV-2 i w dalszym ciągu nie czujesz się dobrze.

Jeżeli występują u Ciebie objawy takie jak:

  1. dezorientacja,
  2. obniżony nastrój lub lęk,
  3. zawroty głowy, drgawki,
  4. problemy z koncentracją, pamięcią, podejmowaniem decyzji i kontrolą swojego zachowania,
  5. zaburzenia snu lub bezsenność,
  6. czy bóle w klatce piersiowej lub zwiększona męczliwość,

to program NeuroCovid jest dla Ciebie!

Czasopismo medyczne „Journal of Alzheimer’s Disease” donosi o bardzo często obserwowanych w Stanach Zjednoczonych przypadkach powikłań neurologicznych występujących u chorych, którzy chorowali na COVID-19. Amerykańscy lekarze zauważyli wśród swoich pacjentów takie dolegliwości jak: zawroty głowy, problemy z koncentracją i utrzymujące się również po ozdrowieniu zaburzenia węchu i smaku. Ich zdaniem uszkodzenia w układzie nerwowym wywołane przez koronawirusa mogą w dłuższej perspektywie prowadzić do zaburzeń funkcji poznawczych, problemów z pamięcią, udarów i choroby Alzheimera. Pojawiają się nawet głosy mówiące o przyśpieszonym starzeniu mózgu.

Ryzyko wystąpienia powikłań neurologicznych potwierdza również autorytet w dziedzinie neurologii w Polsce prof. Krzysztof Selmaj, kierownik Katedry Neurologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Centrum Neurologii w Łodzi.

Specjaliści Centrum Medycznego Zdrowy Profil stworzyli program NeuroCovid z myślą o pacjentach powracających do zdrowia po przebytej infekcji COVID-19, którzy pomimo zakończenia terapii wciąż odczuwają dolegliwości ze strony układu nerwowego.

Program obejmuje kompleksową diagnostykę lekarską i terapię neuropsychologiczną wspomaganą aparaturą do Biofeedback (stosowaną m.in. do treningu koncentracji, bezsenności lub zaburzeń nastroju).

Program prowadzony jest przez grupę specjalistów:

Swoją ścieżkę diagnostyczo-leczniczą rozpoczniesz od konsultacji z neurologiem, który na podstawie wywiadu, skieruje Cię na odpowiednie leczenie.

Dlaczego warto wziąć udział w programie NeuroCovid?

Program NeuroCovid pomoże Ci w:

  • podniesieniu koncentracji, poprawie pamięci oraz przyspieszeniu procesu podejmowania decyzji,
  • poprawie nastroju,
  • zwalczeniu lęku oraz dezorientacji,
  • pozbyciu się drgawek, zaburzeń snu, bezsenności czy zawrotów głowy

po przebytej infekcji COVID-19.

Zapisz się na pierwszą konsultację dzwoniąc pod numer 664-174-000 lub napisz do nas na biuro@zdrowyprofil.pl.

specjaliści NeuroCovid

mgr Zuzanna Myszka

Psycholog, HRV Biofeedback, Program NeuroCovid

Mgr Zuzanna Myszka jest psychologiem, terapeutą EEG Biofeedback i HRV Biofeedback z praktyką w poradniach specjalistycznych jak i na oddziale szpitalnym. Odbyła 2 letni staż z neuropsychologii na Oddziale Neurologii Dorosłych w Gdańsku pod kierunkiem prof. dr hab. Krzysztofa Jodzio.

Do jej głównych obszarów pracy zalicza się: terapia omdleń, terapia wspomagająca regulację pracy serca, regulacja napięcia mięśni z zastosowaniem EMG Biofeedback, terapia zaburzeń koncentracji, terapia napięciowych bólów głowy, rehabilitacja po udarze mózgu, terapia zaburzeń snu oraz rehabilitacja neuropsychologiczna.

Zarezerwuj wizytę

lek. Jacek Stasiuk

Psychiatra, Program NeuroCovid

Lek. med. Jacek Stasiuk jest lekarzem specjalistą psychiatrii, w trakcie studiów doktoranckich na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Aktualnie jest w trakcie szkolenia certyfikującego terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT) w Behavioral Tech, Seattle, USA.
W swojej pracy stosuje podejście holistyczne, skupia się nie tylko na doborze odpowiedniej farmakoterapii, ale także na łączeniu jej z oddziaływaniami psychoterapeutycznymi, psychoedukacją i profilaktyką zdrowia psychicznego. W praktyce lekarskiej stosuje elementy terapii dialektyczno-behawioralnej.
Jest uczestnikiem i współorganizatorem szkoleń i konferencji, szczególnie angażuje się w działania na rzecz osób z problemami regulacji emocji, zwłaszcza z zaburzeniami osobowości z pogranicza (borderline) i ich bliskich.
Jest jednym z założycieli i aktywnych członków Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (PTDBT). Pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi.
Lek. med. Jacek Stasiuk pomaga w leczeniu m.in. depresji, schizofrenii, choroby afektywnej dwubiegunowej, nerwicy, zaburzeń lękowych, zaburzeń emocjonalnych, zaburzeń osobowości, bezsenności, psychoz, zaburzeń zachowania, nerwicy natręctw, zaburzeń koncentracji, otępień czy uzależnień.

Zarezerwuj wizytę

dr n. med. Magdalena Kozłowska

Neurolog, Program NeuroCovid

Dr n. med. Magdalena Kozłowska jest specjalistą neurologiem z wieloletnią praktyką w poradniach specjalistycznych i na oddziałach szpitalnych. Ukończyła także kierunek coaching zdrowia, by w jeszcze bardziej kompleksowo pomagać pacjentom w walce z chorobą. W ramach jej głównych zainteresowań leżą: bóle głowy, bóle kręgosłupa, migrena, omdlenia, padaczka, udar mózgu, choroba Parkinsona.

Zarezerwuj wizytę

Najczęściej wybierani specjaliści

Poznaj zgrany i wykwalifikowany zespół Centrum Medycznego Zdrowy Profil

prof. dr.hab. n. med. Dariusz Kozłowski Kardiolog, Hipertensjolog, Leczenie omdleń, Kardiolog sportowy
mgr Grzegorz Jakubowski Fizjoterapeuta
dr n. med. Magdalena Kozłowska Neurolog, Program NeuroCovid

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('href') #1 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('href') #2 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<link href="htt...', 'https://zdrowyp...') #3 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<! in /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373