Pulmonolog Gdańsk

Strona główna » Pulmonolog
neurolog logopeda neurologopeda hematolog coach zdrowia endokrynolog psychiatra gdańsk

Pulmonolodzy

lek. med. Jolanta Potyra-Bielarczyk

Pulmonolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1999r. W 2007r. uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w 2013r. zdała egzamin państwowy w Instytucie Chorób Płuc i Gruźlicy w Warszawie, uzyskując tytuł specjalisty chorób płuc.

W czasie swojej aktywności zawodowej zdobyła doświadczenie z zakresu: badań klinicznych, pracy w Oddziale Wewnętrznym i Oddziale Pulmonologii 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku, pracy POZ i Poradni Pulmonologicznej oraz orzecznictwa lekarskiego.

Zarezerwuj wizytę

Najczęściej wybierani specjaliści

Poznaj zgrany i wykwalifikowany zespół Centrum Medycznego Zdrowy Profil

prof. dr.hab. n. med. Dariusz Kozłowski Kardiolog, Hipertensjolog, Leczenie omdleń, Kardiolog sportowy
mgr Grzegorz Jakubowski Fizjoterapeuta
dr n. med. Magdalena Kozłowska Neurolog, Program NeuroCovid

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('href') #1 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('href') #2 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<link href="htt...', 'https://zdrowyp...') #3 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<! in /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373