Jak do nas dojechać?

Strona główna » Jak do nas dojechać?

Jak dojechać samochodem?

W nawigacji samochodowej należy wpisywać nazwę „Centrum Medyczne Zdrowy Profil”, ponieważ po wpisaniu adresu Jabłoniowa 20, GPS często kieruje pod błędny adres.

Z obwodnicy Trójmiejskiej

należy zjechać zjazdem na Szadółki. Od zjazdu należy jechać prosto około 1,5 km, cały czas trzymając się głównej drogi. Przez rondo należy przejechać prosto. Około 400 metrów za rondem, po lewej stronie znajduje się szary, pięciopiętrowy budynek handlowo-usługowy Nordika. Od strony ulicy znajduje się w nim pralnia, pizzeria i drzwi VOX. Centrum Medyczne Zdrowy Profil znajduje się od strony parkingu na parterze. Przed Centrum znajduje się 7 miejsc postojowych tylko z identyfikatorem Centrum Medycznego Zdrowy Profil – pacjenci mogą z nich korzystać.

Z Gdańska-Śródmieście

należy jechać aleją Armii Krajowej i zjechać bezpośrednio w ul. Jabłoniową (zjazd Szadółki/Jasień). Należy skręcić w prawo (tak jak prowadzi główna droga). Około 200 metrów dalej, po prawej stronie znajduje się szary, pięciopiętrowy budynek handlowo-usługowy Nordika. Od strony ulicy znajduje się w nim pralnia, pizzeria i drzwi VOX. Centrum Medyczne Zdrowy Profil znajduje się od strony parkingu na parterze. Przed Centrum znajduje się 7 miejsc postojowych tylko z identyfikatorem Centrum Medycznego Zdrowy Profil – pacjenci mogą z nich korzystać.

Z Gdańska Głównego

należy jechać ul. Kartuską do ronda przy kościele pw. bł. Doroty z Mątew. Na rondzie należy zjechać trzecim zjazdem w ul. Leszczynową, a następnie jechać cały czas prosto w dół, aż do ronda na ul. Jabłoniowej. Na rondzie należy zjechać trzecim zjazdem. Około 400 metrów za rondem, po lewej stronie znajduje się szary, pięciopiętrowy budynek handlowo-usługowy Nordika. Od strony ulicy znajduje się w nim pralnia, pizzeria i drzwi VOX. Centrum Medyczne Zdrowy Profil znajduje się od strony parkingu na parterze. Przed Centrum znajduje się 7 miejsc postojowych tylko z identyfikatorem Centrum Medycznego Zdrowy Profil – pacjenci mogą z nich korzystać.

Z dzielnicy Gdańsk-Chełm

należy jechać aleją Vaclava Havla do zjazdu w ul. Warszawską (zjazd przy sklepie Netto). Ulicą Warszawską należy jechać do końca, a potem skręcić w lewo w ul. Jabłoniową. Około 200 metrów dalej, po prawej stronie znajduje się szary, pięciopiętrowy budynek handlowo-usługowy Nordika. Od strony ulicy znajduje się w nim pralnia, pizzeria i drzwi VOX. Centrum Medyczne Zdrowy Profil znajduje się od strony parkingu na parterze. Przed Centrum znajduje się 7 miejsc postojowych tylko z identyfikatorem Centrum Medycznego Zdrowy Profil – pacjenci mogą z nich korzystać.

Jak dojechać środkami komunikacji miejskiej?

Z Gdańska Głównego

Należy wsiąść do tramwaju numer 12 (w kierunku Lawendowe Wzgórze) i dojechać do przystanku Ujeścisko. Z przystanku należy kierować się pieszo (ok. 600 m) w kierunku Szadółek. Po lewej stronie znajduje się szary, pięciopiętrowy budynek handlowo-usługowy Nordika. Od strony ulicy znajduje się w nim pralnia, pizzeria i drzwi VOX. Centrum Medyczne Zdrowy Profil znajduje się od strony parkingu na parterze.

Z dzielnicy Gdańsk-Wrzeszcz

Można jechać bezpośrednim autobusem numer 115 do przystanku Jabłoniowa Osiedle. Można także wsiąść w autobus numer 162 lub 262 i pojechać nim do przystanku Cmentarz Łostowice, a następnie przesiąść się tam w autobus numer 156 lub 174 i jechać nim do przystanku Jabłoniowa Osiedle. Na przeciwko przystanku znajduje się szary, pięciopiętrowy budynek handlowo-usługowy Nordika. Od strony ulicy znajduje się w nim pralnia, pizzeria i drzwi VOX. Centrum Medyczne Zdrowy Profil znajduje się od strony parkingu na parterze.

Z dzielnicy Gdańsk-Jelitkowo oraz Gdańsk-Zaspa

należy wsiąść do autobusu numer 227 (w kierunku Chełmu) i jechać do przystanku Cmentarz Łostowice. Na przystanku należy wysiąść i przesiąść się w autobus numer 156 lub 174 i jechać nim do przystanku Jabłoniowa Osiedle. Na przeciwko przystanku znajduje się szary, pięciopiętrowy budynek handlowo-usługowy Nordika. Od strony ulicy znajduje się w nim pralnia, pizzeria i drzwi VOX. Centrum Medyczne Zdrowy Profil znajduje się od strony parkingu na parterze.