Zdrowy Profil Gdańsk – Opinie

Jestem po pierwszej wizycie u kardiologa prof. Kozłowskiego. Przemiły, empatyczny i bardzo profesjonalny lekarz. Fachowe i ludzkie podejście do pacjenta. Wspaniała obsługa w przychodni. Przemiła recepcjonistka, równie wspaniała pielęgniarka, wykonująca badanie ekg i pomiar ciśnienia. Polecam.

To była moja pierwsza wizyta u Profesora Kozłowskiego, jestem bardzo zadowolona. Spokój, trzeźwe spojrzenie na problem bez straszenia, wszystko dokładnie wytłumaczone.
Cała wizyta odbyła się w rewelacyjnej atmosferze, pacjent czuje, że jest w dobrych „ rękach”.
Chciałabym bardzo podziękować Profesorowi , przemiłej Pani pielęgniarce jak i Pani w rejestracji.
Dziękuję, że jesteście tylko szkoda że tak późno Państwa odnalazłam.
Życzę Państwu Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt.

….to był czas bezradności , bólu. Wyczekiwania na zmianę. Kręgosłup mojego męża potrzebował pomocy…Tu pojawił się optymizm. Fizjoterapia- p.Paweł Surkont fachowo zajął się przypadkiem męża.Dziękujemy ślicznie

Zdrowy Profil to nie przychodnia, gdzie pacjent czuje się anonimowo i niepewnie, ani kolejna firma dostarczająca usługi medyczne. To miejsce, gdzie bezwzględnie każdy pacjent traktowany jest z autentyczną troską i szacunkiem oraz z najwyższym profesjonalizmem. Gorąco polecam!

Piękne wnętrza. Widok na jezioro. Poza tym w mym skromnym odczuciu bardzo kompetentna i empatyczna Pani doktor neurolog.

Jestem sportowcem, podczas zawodów doznałem kontuzji barku. Udałem się do kilku fizjoterapeutów, ale dopiero w Zdrowym Profilu zaoferowano mi konkretną pomoc. Duży plus za atmosferę zarówno podczas wizyty, jak i całego pobytu w przychodni.

Mam problemy z tarczycą, moja wędrówka po lekarzach skończyła się powodzeniem;) W Zdrowym Profilu pomogła mi pani Sendrowicz. O wiele lepiej się czuję, wyniki w normie. Polecam!

Walczę z nadciśnieniem, sugerując się dobrymi opiniami w otoczeniu wybrałam Zdrowy Profil i nie żałuję. Pacjenta traktuje się tu bardzo dobrze, przeprowadza się szczegółowy wywiad. Skuteczna diagnostyka od razu. Polecam śmiało!

Przychodnia, do której nie idzie się pod przymusem:) Naprawdę, standard obsługi zarówno w recepcji, jak i u lekarzy jest naprawdę wysoki. Terminy wizyt dostosowane do pacjenta.

Przyjazne miejsce, bardzo profesjonalni lekarze. Po wielu przygodach w innych przychodniach w końcu czujemy się jak u siebie. Mamy dzieci i zależy nam na fachowej opiece, a w Zdrowym Profilu taką mamy.