Opinie

Strona główna » Opinie

Bardzo konkretna i profesjonalna diagnoza. Dzięki Pani Doktor mogę bez obaw planować rehabilitację i dalszą aktywność fizyczną.

Opinię napisał Marek O. po wizycie u neurologa dr Kozłowskiej. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Pani doktor okazała się osobą rzeczową, kompetentną z pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Była to moja pierwsza wizyta i na pewno będą też kolejne.

Opinię napisała Elżbieta R. po wizycie u endokrynologa dr Sendrowicz. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Bardzo serdeczna Pani Doktor, dokładna i rzeczowa. Z dużą wiedzą, którą potrafi w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały przekazać pacjentowi. Z dziećmi nawiązuje bardzo szybko kontakt. Dziękuję i polecam :)

Opinię napisała p. Dominika po wizycie u pediatry dr Kozłowskiej-Niesłuchowskiej. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Wizytę u Pana Doktora miała moja mama, która zmaga się z bólem barku. Po wyjściu z gabinetu mama była zachwycona profesjonalizmem Pana Doktora. Pan Doktor, pomimo późnej pory i widocznego zmęczenia, był bardzo miły i rzeczowo wyjaśnił, na czym będzie polegało leczenie. Wszystkim szukającym lekarza z pasją, serdecznie polecam wizytę u Pana Doktora.

Opinię napisała Justyna W. po wizycie u ortopedy dra Kiepek. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Lekarka godna polecenia, cierpliwie słuchająca, wnikliwie analizująca przyniesioną dokumentację medyczną. Jako pacjentka czułam się komfortowo, stosunek lekarki bardzo serdeczny.

Opinię napisała Joanna S. po wizycie u reumatologa dr Gałeckiej. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Polecam p.Doktor, cierpliwie odpowiadała na moje pytania oraz przekazała cenne wskazówki dotyczące dalszej diagnostyki

Opinię napisała Julia M. po wizycie u hematologa dr Szarejko. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Profesjonalne, rzetelne oraz sympatyczne podejście do pacjenta, Pani doktor potrafi przekonywująco w łatwym do zrozumienia języku odpowiedzieć na nurtujące pacjenta pytania. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie do tej Pani, wiec szczerze polecam!

Opinię napisał p. Piotr po wizycie u kardiologa dr Sucheckiej. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Jeden z najlepszych doktorów neurochirurgów z którymi miałem do czynienia. Profesjonalizm 100% oraz bardzo życzliwy. Stara się wytłumaczyć wszystko w prosty i zrozumiały sposób. Operacja udała się, na drugi dzień byłem w stanie iść po korytarzu bez większego bólu, lecz jak to po niespełna dobie po operacji z ograniczonymi ruchami. Polecam serdecznie doktora.

Opinię napisał Sylwester M. po wizycie u neurochirurga dr. Szmudy. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Cała wizyta u pana dr Chwojnickiego bardzo profesjonalna, wysłuchanie pacjenta, analiza wyników, szczegółowe badanie i fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny, znający zagadnienia, miły. Polecam !!!

Opinię napisał Janusz K. po wizycie u neurologa dr. Chwojnickiego. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Wspaniały lekarz, specjalista. Jestem pod opieką profesora od kilku lat. Podczas wizyt z uwagą wysłucha pacjenta, skieruje na specjalistyczne badania. Miły i uśmiechnięty.

Opinię napisała p. Iwona po wizycie u kardiologa dr. Kozłowskiego. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Ocena placówki według portali

Sprawdź co sądzą o nas pacjenci i omów się do czołowego, prywatnego centrum Zdrowy Profil.