Opinie

Strona główna » Opinie

Bardzo konkretna i profesjonalna diagnoza. Dzięki Pani Doktor mogę bez obaw planować rehabilitację i dalszą aktywność fizyczną.

Opinię napisał Marek O. po wizycie u neurologa dr n. med. Magdaleny Kozłowskiej. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Pani doktor okazała się osobą rzeczową, kompetentną z pozytywnym nastawieniem do pacjenta. Była to moja pierwsza wizyta i na pewno będą też kolejne.

Opinię napisała Elżbieta R. po wizycie u endokrynologa lek. med. Agnieszki Sendrowicz. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Pani Doktor, bardzo rzeczowa, cierpliwa, patrzy na pacjenta całościowo. Nie tylko pod względem kardiologicznym. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, poczułam się zaopiekowana, Pani Doctor zaplanowała leczenie, a nie skończyła tylko na wypisaniu lekarstw. Jest dociekliwa.

Opinię napisała Iza K. po wizycie u kardiologa lek. med. Justyny Sucheckiej. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Wizytę u Pana Doktora miała moja mama, która zmaga się z bólem barku. Po wyjściu z gabinetu mama była zachwycona profesjonalizmem Pana Doktora. Pan Doktor, pomimo późnej pory i widocznego zmęczenia, był bardzo miły i rzeczowo wyjaśnił, na czym będzie polegało leczenie. Wszystkim szukającym lekarza z pasją, serdecznie polecam wizytę u Pana Doktora.

Opinię napisała Justyna W. po wizycie u ortopedy lek. med. Dariusza Kiepek. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Lekarka godna polecenia, cierpliwie słuchająca, wnikliwie analizująca przyniesioną dokumentację medyczną. Jako pacjentka czułam się komfortowo, stosunek lekarki bardzo serdeczny.

Opinię napisała Joanna S. po wizycie u reumatologa lek. med. Katarzyny Gałeckiej. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Wizyta bez uwag. Lekarz zapoznał się uczciwie z dokumentami, zajrzał nawet do wyników bad. obrazowych na CD. Wyjaśnił mi moje dolegliwości oraz sposób leczenia. Z uwagi zapchane szpitale w Trójmieście, pomógł mi również w znalezieniu innej placówki w kraju, co najbardziej sobie cenię. Polecam tego lekarza.

Opinię napisała Weronika P.-Uś. po wizycie u neurochirurga dr hab. n. med. Tomasza Szmudy. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Bardzo dobre podejście do pacjenta, wyczerpujące informacje, zadowolony jestem z konsulacji i badań jakie pani doktor wykonała.

Opinię napisał p. Tadeusz po wizycie u kardiologa dr n. med. Elżbiety Wabich. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Bardzo zadowolona jestem z podejścia pana Grzegorza. Potrafi słuchać i skutecznie działać. Bardzo ważne jest dla mnie wytłumaczenie problemu. Fizjoterapeuta z powołania, ciepły, serdeczny. Widać że praca jest jego pasją. Chce się wracać na kolejne wizyty. Szczerze polecam, jak do fizjoterapeuty to kierunek do pana Grzegorza. Pozdrawiam Polecam serdecznie doktora.

Opinię napisał Jola T. po wizycie u fizjoterapeuty mgr Grzegorza Jakubowskiego. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Pani Doktor była bardzo miła, miała profesjonalne podejście i podeszła do mnie bardzo indywidualnie. Jestem zadowolona z wizyty

Opinię napisał Pacjent po wizycie u kardiologa lek. med. Mai Hawryszko. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Wspaniały lekarz, specjalista. Jestem pod opieką profesora od kilku lat. Podczas wizyt z uwagą wysłucha pacjenta, skieruje na specjalistyczne badania. Miły i uśmiechnięty.

Opinię napisała p. Iwona po wizycie u kardiologa prof. dr hab. n. med. Dariusza Kozłowskiego. Dziękujemy w imieniu zespołu.

Ocena placówki według portali

Sprawdź co sądzą o nas pacjenci i omów się do czołowego, prywatnego centrum Zdrowy Profil.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('href') #1 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('href') #2 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<link href="htt...', 'https://zdrowyp...') #3 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<! in /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373