Strona główna » Dagmara Hering

prof. dr hab. n. med.

Dagmara Hering

Hipertensjolog, Kardiolog
O mnie

Prof. dr hab. n. med. Dagmara Hering jest kardiologiem, hipertensjologiem i specjalistą chorób wewnętrznych.

Od początku swojej pracy zawodowej związana jest z Kliniką Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii GUMed.

Jest ekspertem z wieloletnim doświadczeniem o uznaniu międzynarodowym jako klinicysta i badacz w ocenie roli układu współczulnego w fizjologii i patofizjologii różnych schorzeń, ze szczególnym uwzględnieniem nadciśnienia tętniczego, chorób sercowo-naczyniowych, chorób nerek i cukrzycy oraz zabiegowych metod leczenia nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca i przewlekłej choroby nerek.

 

Języki

angielski

Doświadczenie

W 2010 roku została Laureatką Fundacji na rzecz Nauki Polskiej – Program Kolumb na staż podoktorski w Baker IDI Heart & Diabetes Institute w Melbourne (Australia), znany na całym świecie ośrodek naukowy nad badaniami i rolą układu współczulnego w patofizjologii wielu chorób. W 2015 roku podjęła dalszą pracę na University of Western Australia – Royal Perth Hospital w celu realizacji nowych projektów naukowych, badań klinicznych i doskonalenia zawodowego.

Jest autorem ponad 120 publikacji, prac poglądowych, rozdziałów w książkach i listów do redakcji. Otrzymała wiele prestiżowych nagród (m.in. Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, Australijskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, Polskiej Akademii Nauk, inne).

Zakres usług z cenami
Konsultacja kardiologiczna/hipertensjologiczna 350 zł

Nie wiesz do jakiego lekarza się umówić? Zadzwoń +48 664 174 000

Dane kontaktowe

+48 664 174 000 Pon-Pt: 10-18 biuro@zdrowyprofil.pl

★★★★★ 98% Zadowolonych pacjentów
z usług placówki na Znany Lekarz

Najczęściej wybierani specjaliści

Poznaj zgrany i wykwalifikowany zespół Centrum Medycznego Zdrowy Profil

prof. dr.hab. n. med. Dariusz Kozłowski Kardiolog, Hipertensjolog, Leczenie omdleń, Kardiolog sportowy
mgr Grzegorz Jakubowski Fizjoterapeuta
dr n. med. Magdalena Kozłowska Neurolog, Program NeuroCovid

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('href') #1 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('href') #2 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<link href="htt...', 'https://zdrowyp...') #3 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<! in /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373