Poradnik:

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ BIEGOWE GP DZIELNIC GDAŃSKA SIEDLCE!

Strona główna » Porady zdrowotne » JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ BIEGOWE GP DZIELNIC GDAŃSKA SIEDLCE!

Już w najbliższą sobotę (24.09.2016) spotykamy się podczas GP Siedlce! Impreza odbywa się w Parku Bema na Siedlcach w godzinach 11-14.

Na naszym stoisku będziecie mogli wykonać bezpłatną analizę masy ciała oraz zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi.

Możecie jeszcze zapisać się na bieg: https://elektronicznezapisy.pl/event/309.html Wszystkie biegi są bezpłatne. 🙂

Poniżej przedstawiamy wam skrócony opis organizatora:

 

Ostatnia edycja Biegowego GP Dzielnic Gdańsk w Parku Bema na Siedlcach !

Rozpoczęła się jesień, a to oznacza, że nadszedł finał cyklu, który przez cały rok gościł w czterech dzielnicach Gdańska. Ostatnią edycją będzie GP Siedlce im. Antoniego Browarczyka. Już w sobotę 24 września w Parku Bema po raz ostatni w tym roku rywalizować będą dzieci, młodzież oraz dorośli na kilku dystansach, na nowej ciekawszej trasie.

Od trzech lat bieg nosi imię Antoniego Browarczyka. Była to inicjatywa Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku, który jest partnerem edycji. Antoni Browarczyk urodzony 21 października 1961 roku w Gdańsku, sympatyk NSZZ „Solidarność”, członek Duszpasterstwa Akademickiego oraz kibic Lechii Gdańsk. Antoni śmiertelnie postrzelony 17 grudnia 1981 roku to najmłodsza i jedna z pierwszych ofiar stanu wojennego.

Jak zawsze udział w imprezie jest bezpłatny a zapisy możliwe są na stronie bieginadzielnicach.pl do 22.09.2016r. do godziny 21:00. Dla biegów młodzieżowych istnieje możliwość bezpłatnego zapisania również w dniu imprezy 24.09.2016r., jednak organizatorzy przypominają o limitach osób startujących. Jeżeli ktoś nie zarejestruje się przez Internet do Biegu Głównego, może zrobić to w dniu imprezy, jednak wtedy doliczana jest opłata startowa w wysokości 15zł.

Otwarcie biura zawodów w dniu 24 września 9:30, a rozpoczęcie imprezy o godzinie 12:00.

Podczas trwania biegów w centrum imprezy czeka wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i rodziców. A wszystko to w piknikowej formie, więc warto zabrać ze sobą kocyk by przysiąść i się odprężyć. Jedną z atrakcji będzie MINI PIĘCIOBÓJ LEKKOATLETYCZNY, za którego ukończenie dziecko otrzyma pamiątkę. Na uczestników Biegu Głównego na mecie będą czekać masażyści, którzy BEZPŁATNIE wykonywać będą masaże.

Podczas edycji obecni z nami będą przedstawiciele Centrum Medycznego Zdrowy Profil, którzy wykonają w tym dniu bezpłatne pomiary oraz udzielą niezbędnych rad dotyczących zdrowia.

Przeprowadzimy również akcję informacyjną „Młodość bez procentów”. Jest to kampanią społeczną Miasta Gdańska prowadzoną od 2002 r. przez Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańska.

Uwaga! Niespodzianką dla każdego uczestnika Biegów Młodzieżowych będzie pamiątkowy MEDAL ! Partnerem wszystkich biegów młodzieżowych jest Loopy’s Word.

Dla juniorów oraz uczestników Biegu Głównego przygotowaliśmy pamiątkowy notes z podobizną patrona imprezy Antoniego Browarczyka !
A dla wszystkich uczestników po biegu pyszna zupa do zjedzenia !

Kategoria:
Tagi:
Napisane przez: admin Dnia: 22.09.2016 Ocena:
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Leave your thoughts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *