Poradnik:

RELACJA Z III BIEGU DO ŹRÓDEŁ W GDAŃSKU-JELITKOWIE

Strona główna » Porady zdrowotne » RELACJA Z III BIEGU DO ŹRÓDEŁ W GDAŃSKU-JELITKOWIE

W sobotę 04.06.2016 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w III Biegu do źródeł w Gdańsku.

Dla uczestników przygotowano dwa dystanse biegowe – bieg rodzinny na 3 km i bieg główny na 10 km. Bieg rodzinny, w którym uczestniczyliśmy, promował ideę RUN FOR FUN, co oznacza że odbywał się bez pomiaru czasu i rywalizacji. Brały w nim udział całe rodziny – od kilkuletnich maluchów po najstarszych członków rodów – osoby z maluszkami w wózkach i nosidełkach, a także nordic-walkerzy. Malowniczą trasę można było pokonać w dowolnym tempie, a na każdego uczestnika czekał medal.

Po biegu uczestnicy mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Organizatorów w ramach SLOW PIKNIKU. Były stare gry podwórkowe tj. hula-hop, kapsle, bierki czy wielkie bańki. Dodatkowo można było zjeść zdrowo i smacznie (my spróbowaliśmy naturalnych lodów, batoników raw i świeżo wyciskanych soków) oraz wziąć udział w bezpłatnych warsztatach tj. szycie kropelek, sadzenie ziół w doniczkach, robienie dywanów ze sznurka, tworzenie domowych kosmetyków czy latawców.

Każdy uczestnik biegu – zarówno rodzinnego jak i głównego – brał udział w losowaniu. Każdy miał taką samą szansę zdobyć atrakcyjną nagrodę, bez względu na osiągnięty czas.

Nam bardzo się podobało. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak dobrze zorganizowanym wydarzeniu i na pewno wrócimy za rok 🙂

 

Relację filmową znajdziecie tu: http://aktywne.trojmiasto.pl/W-Gdansku-pobiegli-do-zrodel-n102307.html

 

Zdjęcia:

 

Kategoria:
Tagi:
Napisane przez: admin Dnia: 8.06.2016 Ocena:
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Leave your thoughts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *