Poradnik:

SZKOLENIE INDIBA ACTIV DLA NASZYCH FIZJOTERAPEUTÓW

Strona główna » Porady zdrowotne » SZKOLENIE INDIBA ACTIV DLA NASZYCH FIZJOTERAPEUTÓW

W zeszłym tygodniu Nasi fizjoterapeuci – Agata i Paweł – uczestniczyli w certyfikowaym szkoleniu INDIBA® activ. Szkolenie odbyło się w słonecznej Barcelonie. Podczas kursu, Agata i Paweł, doskonalili się w zakresie praktycznego zastosowania urządzennia INDIBA® activ w terapii manualnej. Nasi fizjoterapeuci ćwiczyli pod okiem profesjonalnej trenerki IAT i otrzymali certyfikaty uprawniające ich do wykorzystania tego innowacyjnego urządzenia w praktyce.

Jesteśmy z nich dumni i cieszymy się, że wciąż poszerzają i doskonalą swoją wiedzę terapeutyczną!

Na zabiegi z wykorzystaniem INDIBA® activ możecie zapisać się w Naszym Centrum pod numerem telefonu 664-174-000.

 

INDIBA® activ to:

INDIBA® activ to unikalna, opatentowana technologia polegająca na doprowadzaniu do tkanek i komórek termicznego i nietermicznego prądu za pomocą elektrod.

Doświadczenie INDIBA® activ w technologii medycznej opartej na falach radiowych częstotliwości 448 kHz daje znakomite rezultaty, takie jak: szybsze zdrowienie tkanek, redukcja bólu, powrót do aktywności. Termiczne i nietermiczne działanie technologii INDIBA® activ połączone z dynamicznymi umiejętnościami manualnymi terapeutów wyzwala wewnętrzne zdolności organizmu do odbudowy (regeneracji) zniszczonych komórek. Terapia INDIBA® activ sprawdza się w medycynie sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji przy urazach i w stanach bólu chronicznego. Wyjątkowe opatentowane leczenie zachorowań i urazów mięśni szkieletowych.

Nie ma ograniczeń co do ilości zabiegów, brak działań ubocznych.

 

INDIBA® activ sprawdza się w:

  • REHABILITACJI SPORTOWEJ

Fizjoterapia sportowa jest jednym z głównych zastosowań INDIBA® activ. Poprzez przyśpieszenie tempa uzyskiwanych efektów oraz zdolność leczenia ostrych i przewlekłych chorób jest jednym z głównych czynników przyczyniających się do szybkiego zdrowienia tkanki i zapobiegania nawrotom kontuzji.

Zapobieganie urazom: W celu ciągłej poprawy wyników sportowych niezbędne jest, utrzymywanie właściwego nawodnienia i unaczynienia tkanek. INDIBA® activ wspomagając powyższe przyczynia się do optymalizacji fizycznych zdolności organizmu poprzez integrację terapii z często powtarzanymi ruchami funkcjonalnymi, charakteryzującymi daną dyscyplinę sportową, umożliwia skuteczne usprawnianie nadmiernie przeciążonych struktur.

INDIBA® activ prowadzi do poprawy wyników sportowych bez przerywania aktywności fizycznej sportowca. Dzięki doświadczeniom zdobytym w sporcie elitarnym nauczyliśmy się łączyć zabieg INDIBA® activ z jednoczesną terapię manualną dla osiągnięcia większej efektywności.

Szybkie i skuteczne rozwiązanie:
zmniejszenie bólu
zapobieganie urazom
szybka regeneracja i odnowa po wysiłku
dobre przygotowanie fizyczne

Skuteczne metody leczenia :
bezpośrednie urazy
pośrednie urazy
przeciążenie mięśni
przemęczenie
przygotowanie do zawodów
nawracające zmiany chorobowe

  • REHABILITACJI

Rehabilitacja z INDIBA® activ koncentruje się na przyspieszeniu naturalnych procesów naprawczych tkanek. Pacjent w bezpieczny sposób odzyskuje sprawność tak szybko jak tylko to jest możliwe. Zarówno w ostrych jak i przewlekłych patologiach, podstawowy cel leczenia jest skoncentrowany na zmniejszeniu bólu i stanu zapalnego oraz przyśpieszeniu procesu gojenia poprzez działanie opatentowanego systemu Proionic®.

Szybkie i skuteczne rozwiązanie:
zmniejsza ból
ułatwia mobilizację
regeneruje tkanki
przyspiesza gojenie

  • FIZJOESTETYCE

Współczesny tryb życia wymaga od nas przykładania do naszego zdrowia oraz wyglądu coraz większej uwagi. Dobry wygląd fizyczny przekłada się na lepsze zdrowie, jakość życia i szczęście.

Indiba Activ poprawia mikrocyrkulację, zmniejsza obrzęki, redukuje tkankę tłuszczową i wiotkość skóry. Jest wykorzystywana po operacjach i zabiegach plastycznych w celu przyśpieszenia leczenia blizn, zmniejszania stanów zapalnych, reabsorbcji krwiaków i zapobieganiu zrostom oraz zwłóknieniom. Wykorzystywana nadal, zapewnia długotrwałe utrzymanie efektów zabiegów.

INDIBA®activ może być pomocna w wielu problemach związanych z fizjoterapią estetyczną

 

Zdjęcia:

 

 

 

Tagi:
Napisane przez: admin Dnia: 2.06.2016 Ocena:
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Leave your thoughts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *