Istel ECG

Strona główna » Istel ECG
holter zdarzeniowy długoterminowy gdańsk prywatnie

Żyjemy coraz szybciej, często w natłoku codziennych spraw zapominając o niezbędnych badaniach, które powinniśmy wykonać – szczególnie jeśli nasz organizm zaczyna wysyłać jakiekolwiek niepokojące sygnały.

Jeśli doskwierają Ci bóle w klatce piersiowej czy bóle głowy lub zdarza się, że czujesz kołatanie serca, koniecznie sprawdź, czy w Twoim organizmie nie dzieje się coś złego. Najlepszym sposobem będzie wykonanie EKG. Możesz oczywiście zrobić to tradycyjnie, w gabinecie lekarskim, jednak będzie to wymagało od Ciebie poświęcenia czasu. Cały czas odkładasz badanie na jutro (które jak wiemy, zazwyczaj nigdy nie następuje)? Uważasz, że brakuje Ci na to czasu? Dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się aparat ISTEL ECG HR-2000, dzięki któremu badanie wykonasz w ciągu kilku minut, we własnym domu i bez konieczności odwiedzania gabinetu lekarskiego. Pamiętaj jednak o tym, że zapisy EKG nadal będą musiały być przeanalizowane przez lekarza specjalistę. ISTEL HR-2000 umożliwi Ci wygenerowanie ich w formacie PDF, który będziesz mógł przesłać lekarzowi smsem lub mailem.

Prywatny Istel ECG – przebieg badania

Istel HR-2000 Rejestrator EKG składa się z dwóch elementów – niewielkiego urządzenia rejestrującego oraz dedykowanej aplikacji, którą można pobrać na Google Play bądź App Store. Urządzenie Istel to przenośny aparat, który rejestruje sygnały EKG i za pomocą sygnału Bluetooth przesyła je do wybranego urządzenia mobilnego. Elektrody służące do odbioru sygnału EKG są wbudowane w urządzenie, dzięki czemu aparat Istel jest wyjątkowo praktyczny – by wykonać badanie, wystarczy przyłożyć urządzenie do klatki piersiowej i odczekać ustalony wcześniej czas. Domyślnie ustawiony czas to 30 sekund, jednak badanie możesz wydłużyć do trzech minut, zmieniając czas w ustawieniach aparatu. EKG wykonywane za pomocą urządzenia Istel jest bardzo dokładne – aparat rejestruje sygnał za pomocą aż sześciu odprowadzeń EKG (I, II, III, aVR, aVL, aVF).

Aplikacja Istel ECG

Aplikację Istel ECG możesz pobrać na smartfon lub tablet w sklepie Google Play, lub na App Store . Po zainstalowaniu aplikacji, w celu wykonania badania EKG, włącz rejestrator i połącz go z urządzeniem mobilnym za pomocą komunikacji Bluetooth.
W trakcie nawiązywania połączenia z aplikacją niebieska dioda umieszczona na rejestratorze będzie migać. Kiedy urządzenia prawidłowo połączą się, dioda zaświeci się światłem stałym. Będzie to oznaczało, że możesz rozpocząć badanie. W celu wykonania badania należy przyłożyć rejestrator do klatki piersiowej – jeśli jedna z elektrod nie będzie prawidłowo przylegała do ciała, aplikacja podświetli ją na czerwono. Po skorygowaniu ustawienia elektrod rozpocznie się pomiar, którego zapis będzie odbywał się na ekranie smartfona lub tabletu w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu pomiaru wystarczy wpisać swoje dane. Pełny zapis będzie widoczny po kliknięciu w ikonę „Zapisane pomiary”. Nie próbuj diagnozować się sam – wygenerowane zapisy koniecznie powinien zobaczyć specjalista.

Opis badań Istel ECG dla pacjentów posiadających własne urządzenie

Jeżeli posiadasz aparat Istel ECG możesz wysłać nam swoje pomiary, które zinterpretuje lekarz kardiolog.

Zgłoś chęć opisu badań telefonicznie pod numerem 664-174-000 lub przez e-mail biuro@zdrowyprofil.pl, rejestracja Centrum udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('href') #1 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('href') #2 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<link href="htt...', 'https://zdrowyp...') #3 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<! in /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373