Kamizelka EKG (Comarch CardioVest)

Strona główna » Kamizelka EKG (Comarch CardioVest)

Comarch CardioVest to rozwiązanie wykorzystywane do badań profilaktycznych i diagnostyki dorosłych pacjentów ze schorzeniami kardiologicznymi. Nowoczesna technologia systemu CardioVest umożliwia diagnostykę pracy serca dzięki elektrodom tekstylnym, które nie wymagają przyklejania do skóry, co znacznie wpływa na wygodę pacjenta. Metoda pozwala na skuteczne, wiarygodne i długoterminowe rejestrowanie sygnału EKG. Wysyłka i analiza danych odbywa się co 24 godziny, co daje możliwość szybkiej reakcji na wykryte zaburzenia. Sygnał EKG trafia do platformy telemedycznej, gdzie przetwarzany jest przez zaawansowane algorytmy, jednakże końcowej oceny pomiarów zawsze dokonuje specjalista, w tym przypadku lekarz kardiolog z Centrum Medycznego Zdrowy Profil lek. med. Justyna Suchecka.

 

 

Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań telemedycznych jest kluczowe dla sprawniejszej i efektywniejszej diagnostyki pacjentów z zaburzeniami kardiologicznymi, szczególnie w trudnych czasach pandemii. – komentuje Prof. dr hab. n. med. Dariusz Kozłowski. Jesteśmy przekonani, że Comarch CardioVest przyczyni się w naszym Centrum Medycznym do ułatwienia i usprawnienia pracy lekarzy, a także do podniesienia wygody diagnozowanych pacjentów. dodaje.

 

Funkcje systemu Comarch CardioVest:

  • Umożliwia diagnostykę pacjentów z powodu podejrzenia zaburzeń rytmu serca, a także pacjentów z omdleniami.
  • Pozwala na monitorowanie stanu zdrowia pacjentów z napadowym migotaniem przedsionków, z genetycznymi zaburzeniami rytmu serca, osób amatorsko i wyczynowo uprawiających sport.
  • Pomaga w nadzorze chorych po ostrych epizodach wieńcowych, z przewlekłą niewydolnością krążenia, z wadami serca i po zabiegach rewaskularyzacji, kardiochirurgicznych, ablacji.

 

 

telemedycyna ekg

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('href') #1 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('href') #2 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<link href="htt...', 'https://zdrowyp...') #3 /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<! in /home/users/zdrowy01/public_html/domains/zdrowyprofil.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373